Дорогі партнери!

Для мережі магазинів Піраміда 24 рік, що минає був багатий на події та досягнення.

В першу чергу - це збільшення нашої клієнтської бази в більш ніж 2 рази. Близько 10000 сервісних інженерів і монтажників працюють з нами на цей час!

Для зручності роботи з нами ми відкрили в цьому році 3 магазини - в Рівному, Мукачево та Вінниці, довівши їх число до 10!
Ми не зупиняємо цей процес і плануємо в наступному 2021 році бути присутніми у всіх регіонах нашої країни!

В цьому році ми розширили свій асортимент на більш ніж 1000 позицій і уклали контракти з 11 новими заводами-виробниками запчастин у багатьох країнах світу.
Завдяки цьому, наша мережа вже котрий рік утримує лідерські позиції на ринку України!

Підсумком всього вищесказаного, стало те, що близько 250 тисяч українських сімей у 2020 році вирішили свої проблеми з газовими котлами завдяки нашим запчастинам і звичайно завдяки нашим партнерам - сервісним інженерам у всіх регіонах нашої країни!

Одною зі знакових подій на ринку України став запуск нашою командою у вересні 2020 року нового соціального проєкту - Освітнього Ютуб каналу "Котел навиворіт", метою якого є інформаційна підтримка наших клієнтів, навчання всіх охочих безпечно працювати з опалювальною технікою. Ми надали доступ до унікальних знань за всіма ТМ котлів, які працюють на ринку України і сусідніх країн. За кілька місяців його результатами стали сотні відео, тисячі підписників, сотні тисяч переглядів і мільйони показів. Даний проєкт у 2021 році буде розвиватися в нових напрямках, ми будемо навчати всіх охочих основам щорічного технічного обслуговування, доцільності заміни тих чи інших запчастин, розповімо про новинки ринку і багато, багато іншого.

Вітаємо всіх наших партнерів з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо всього найкращого в наступному 2021!
Віримо в те, що успішна співпраця триватиме довгі роки та принесе всім нам багато спільних досягнень!

З повагою, команда мережі магазинів Піраміда 24!