***Графік роботи на Трійцю***
ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Манометри та термометри для котла

Термометри та манометри для котла

Сучасні газові котли – це відповідальна та складна техніка, що працює на вибухонебезпечному паливі, для забезпечення нормального і безаварійного функціонування якої необхідно контролювати параметри її робочого середовища – температуру і тиск теплоносія. Саме для цього і призначені термометр і манометр для котла. У деяких моделях побутових котлів встановлюється суміщений вимірювальний прилад, званий термоманометром. Для кожної моделі газового опалювального обладнання передбачені свої вимірювальні прилади, які не є взаємозамінними.

Манометри для газового котла

У побутових котлах опалення використовується манометр з круглим циферблатом стрілочного типу із капіляром. Він монтується на панелі управління, працює в парі з датчиком тиску, і має головним призначенням вимір тиску теплоносія в контурі, і інформування споживача про його величину. Особливе значення цей прилад має для контролю роботи котлів з ручним підживленням.

Існує велика різноманітність манометрів для котла, що відрізняються між собою наступними параметрами:

  • діапазоном вимірювання, який може мати максимальне значення від 4 до 6 бар;
  • діаметром корпусу і довжиною з'єднувального капіляра;
  • типом підключення капіляра (на різьбовому з'єднанні або за допомогою скоби);
  • класом точності;
  • розміткою небезпечних і робочих зон на циферблаті.

Термометр для газового котла: його особливості та різновиди

Термометр в котлі опалення призначений для виміру температури теплоносія в районі вихідного патрубка, і візуалізації результатів вимірювань. Він являє собою прилад з круглим стрілочним циферблатом і біметалічним датчиком. Діапазон його вимірів зазвичай до + 120оС.

Такий тип приладів здатний вимірювати поточну температуру в будь-який момент часу з мінімальною похибкою. Для різних моделей котлів застосовують термометри, які можуть відрізнятися:

  • розмірами корпусу;
  • типом і формою датчика;
  • способом підключення датчика, які бувають зовнішніми або погружного типу.

У нашому інтернет-магазині можна купити термометр, манометр і термоманометр для котла будь-якої моделі, експлуатованої на території України, за найбільш привабливою ціною. Ми продаємо якісні, сертифіковані прилади з гарантією та доставкою по всій території країни. В асортименті також циркуляційні насоси та інші запчастини до газових котлів

Вгору