ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Розширювальні баки для газових котлів

Розширювальні баки для опалення

Будь-який теплоносій, що використовується в побутових газових котлах, при нагріванні розширює свій об`єм. У замкнутому опалювальному контурі зростає його тиск, що може призвести до передчасного зносу деталей та вузлів котла. Розширювальний бак, що входить в конструкцію сучасного настінного опалювального обладнання, служить для відбору зайвого об'єму теплоносія, з метою нормалізації збільшеного тиску середовища до прийнятних параметрів. Розміри і форма розширювального бака для води індивідуальні для кожної моделі котла. Тому основними критеріями вибору цього елемента, при необхідності його заміни, є торгова марка і точне найменування моделі опалювального пристрою.

Що являє собою розширювальний бак для котла

У побутових котлах, що випускаються сучасною промисловістю, встановлюються розширювальні баки для опалення закритого типу. Вони являють собою ємності особливої конструкції, які складаються з корпусу та гумової мембрани, що розділяє внутрішній простір на два об'єми. В один з них закачаний азот до тиску, меншого на 10 відсотків, ніж номінальний тиск теплоносія в опалювальній системі. Для кожної моделі котла цей показник є різним. Друга частина бака призначена для відбору зайвого об'єму води, що утворюється при її нагріві. Коли натиск теплоносія нормалізується, мембрана виштовхує його знову в систему.

Такі розширювальні баки забезпечують:

 • ефективну компенсацію зрослого тиску в системі, і відновлення його до нормальних робочих параметрів;
 • мінімальні втрати теплової енергії;
 • збереження обсягу теплоносія, завдяки ідеальній герметичності, що дозволяє довгий час обходитися без його підживлення.

Розширювальні бачки для опалення та гарячого водопостачання випускають різних видів. Вони можуть відрізнятися один від одного безліччю параметрів:

 • формою, яка буває плоскою (круглою чи прямокутною) або циліндричною;
 • ємністю - в різних моделях котлів використовуються баки від 6 до 10 літрів;
 • конструкцією мембрани (з'ємна з фланцем або незнімна);
 • типом і розмірами кріплень - зустрічаються розширювальні баки для систем опалення на різьбовому з'єднанні (G 3/4, 3/8, 1/2) та на скобі;
 • внутрішнім тиском азоту на мембрану.

Купити вигідно розширювальний бак на piramida24.com.ua

Якщо ви бажаєте купити розширювальний бачок для опалення, зробити це недорого можна в нашому інтернет магазині «Piramida24», в Києві. Наші головні переваги:

 • великий вибір запчастин для будь-якої моделі побутового котла;
 • висока якість виробів, яка не уступає оригінальним деталям;
 • найнижчі ціни на розширювальні бачки для води в Україні.

Ми допоможемо вибрати потрібну деталь, надамо гарантію та забезпечимо доставку в будь-яке місто країни. В нашому магазині також можна придбати теплообмінники за вигідною ціною.

Вгору