ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Ізоляційні панелі

Азбестові прокладки

Для підвищення ефективності роботи сучасних побутових газових котлів із закритою камерою згоряння використовують азбестові прокладки, що встановлюються на її стінки з внутрішньої сторони. Це забезпечує надійну теплоізоляцію камери згоряння та запобігає втратам тепла на нагрівання її металевих стінок й в навколишнє середовище. У цій частині каталогу інтернет магазину "Piramida24" представлено азбестові прокладки для різних моделей газового водогрійного обладнання, а також універсальні ізоляційні панелі, з яких можна вирізати прокладку потрібної форми та розміру.

Особливості вибору азбестових прокладок для газового котла

Теплоізоляція камери згоряння газових котлів підвищує їх продуктивність, знижує витрату газу та дозволяє зробити обладнання безпечним для користувача, запобігаючи нагріву його зовнішніх стінок. Азбест - термостійкий матеріал, що витримує тривалий вплив температури у 1200°С, але за умов довгої експлуатації ізоляційні пластини вигорають, тож потрібна їх заміна.

При виборі азбестових прокладок слід враховувати, що їх форма, товщина і розміри суто індивідуальні для кожної моделі та модифікації котла, тому основними критеріями вибору є:

  • торгова марка обладнання;
  • найменування моделі;
  • потужність котла;
  • модифікація за видом тяги – примусова чи природна.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір азбестових прокладок для різних моделей котлів. У разі відсутності теплоізоляції для вашого газового обладнання, ви можете придбати універсальні панелі з композитного матеріалу, розміром 500х330х10 мм.

Замовляйте прямо на нашому сайті якісні азбестові прокладки або теплоізоляційні панелі за найвигіднішою ціною в Україні! Ми надаємо гарантію на товар та забезпечуємо його швидку доставку в будь-який регіон нашої країни. У нас також можна придбати газовий клапан, плату керування, розширювальний бак та інші необхідні деталі.

Вгору