Шановний покупець !

Висловлюємо Вам велику подяку за те, що обрали наш магазин. Ми сподіваємось, що придбана продукція задовольнить всі Ваші вимоги . Щоб запобігти непорозуміння, просимо Вас уважно вивчити умови гарантії та інструкцію по поверненню та обміну товару. Наш магазин залишає за собою право відмовити в гарантійному обслуговуванні в разі порушення споживачем умов гарантії, які приведені далі. Всі умови гарантії діють у рамках Закону «Про захист прав споживачів» та регулюються чинним законодавством України.

На покупців нашого онлайн-ритейлеру розповсюджуються всі права, що передбачені Законом України «Про захист прав споживачів».

ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ

Гарантія на придбаний товар діє протягом 12-ти місяців на наступні  категорії запчастин настінних газових котлів :

  • Бітермічні теплообмінники,
  • первинні  теплообмінники,
  • теплообмінники ГВП,
  • розширювальні баки,
  • вентилятори,
  • циркуляційні насоси.

Гарантія протягом 6-ти місяців на інші категорії запчастин.

Крім того, на категорію традиційні котли та колонки діє гарантія виробника від 12 місяців, а на категорію конденсаційні котли - 60 місяців.

Гарантійний срок починається з моменту отримання товару покупцем, за умови установки на обладнання представником сервісної організації, з дотриманням умов і правил експлуатації, діючих СНіП та ДБН. Крім того, обладнання повинно бути оснащене заземленням, стабілізуючим пристроєм на подачі електроживлення, очищувальним та пом'якшувальним (при наявності жорсткої води) фільтрами.

У разі повернення запчастини з вимогою гарантійної заміни, дана запчастина буде продіагностована на наявність несправностей і причин їх виникнення. Якщо несправність пов'язана з браком заводу виробника, така запчастина підлягає заміні на нову.
При поверненні разом з товаром повинна бути надана копія Акту обстеження обладнання з зазначеними несправностями та копія Акту установки запчастини (виписується представником сервісної організації, що має дозвільну документацію на проведення робіт з газовикористовуючим обладнанням підвищеної небезпеки (ліцензія, дозвіл, дійсне посвідчення), «чек про покупку» , або «Витратна накладна» , або «Товарно-транспортна накладна».

У випадку гарантійної заміни  запчастин обмін виконується тільки при умові повної комплектації товару і відсутності механічних пошкоджень, при наявності розрахункового документу, виданого споживачеві разом з придбаним товаром, збереження повної цілісності гарантійних пломб, які нанесені на товар.

Гарантійна заміна не здійснюється на пошкоджені запчастини з ознаками стороннього внутрішнього втручання у конструкцію товару та з ознаками порушень умов експлуатації.

В період дії гарантії товар підлягає виключно заміні на новий, без можливості повернення грошей, крім випадків, відсутності можливості передачі клієнту нового товару.

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

Повернення та обмін товару регулюються ст.8 та ст.9 Закону України «Про захист прав споживачів».

Окрему увагу хочеться акцентувати на момент повернення товару належного якості.
Згідно ст.9 Права споживача при придбанні товару належної якості Закону України «Про захист прав споживачів»:

  1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
  2. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не враховуючи день покупки.

Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Деякі покупці намагаються діагностувати та ремонтувати своє обладнання, не маючи спеціальних дозволів, знань та досвіду. Такі покупці думають: "Куплю запчастину, встановлю. Якщо запрацює - добре, якщо ні - поверну назад в магазин".
У таких випадках товар вважається бувшим в експлуатації та відповідно до вищезазначеного закону поверненню не підлягає.