ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Мембрани для газових колонок і котлів

Мембрани для газових колонок і котлів

В конструкції сучасного газового водогрійного та опалювального обладнання важливим складовим елементом є мембрани. Вони виготовляються з силікону або гуми і, перебуваючи під постійним тиском води, більше за інші деталі схильні до ушкодження й виходу з ладу. Мембрани для газових колонок і котлів складають функціональну частину систем автоматики всіх газових колонок та двоконтурних котлів з роздільними теплообмінниками. Мембрана – суто індивідуальна деталь для кожної моделі газового котла або колонки, що необхідно враховувати, якщо вона вийшла з ладу та вимагає заміни.

Мембрани газових котлів

Мембрана є складовою частиною триходового клапана в двоконтурних котлах. У взаємодії з платою управління, вона служить для перенаправлення потоку теплоносія до вторинного теплообмінника, перемикаючи котел в режим гарячого водопостачання. Мембрана може встановлюватися також для включення режиму циркуляції води по опалювальному контуру, а в деяких моделях газових котлів торгових марок Beretta, Westen або Protherm передбачені одразу дві мембрани – кожна на свій контур.

Мембрана триходового клапана в різних моделях котлів може відрізнятися наступними параметрами:

  • специфічною формою і профілем, які передбачають можливість її кріплення в корпусі клапана;
  • конструкцією (мембрани бувають зі штоком і без нього);
  • діаметром;
  • товщиною.

Триходовий клапан перестає нормально працювати при розтягуванні або розриві мембрани, а також за наявності в ній тріщини. Якщо при відкритті крана гарячої води, котел не переходить до режиму ГВП, а залишається функціонувати в режимі опалення або очікування, значить, є ушкодження мембрани й потрібна її заміна.

Зазвичай мембрана в газових котлах служить не менше 5 років. На тривалість її експлуатації впливають такі чинники:

  • інтенсивність експлуатації триходового клапана;
  • якість води (наскільки великий в ній вміст солей);
  • потрапляння абразивних частинок всередину корпусу клапана.

Мембрани газових колонок

У сучасних газових колонках мембрана встановлюється у водяному блоці і є складовою частиною водяного редуктора. У конструкції цього виду газового обладнання вона виконує дві основні функції:

  • здійснює запуск колонки, коли при відкритті крана, під дією розрядження, створюваного потоком води через редуктор, вона натискає на шток, що відкриває доступ газу до пальника;
  • регулює висоту полум'я в залежності від напору води.

При будь-якому пошкодженні мембрани порушується нормальний режим роботи колонки. Вода не нагрівається зовсім, якщо діафрагма лопнула, або не гріється до потрібної температури через недостатнє полум'я пальника при розтягнутій мембрані або наявності в ній тріщини.

У нашому інтернет-магазині "Piramida24" в Києві мембрани для газових колонок і котлів можна купити за найнижчою ціною в Україні. Ми продаємо якісні оригінальні або аналоги оригінальних мембран від виробників штатних запчастин для брендового водогрійного обладнання з гарантією і доставкою по країні, а також пропонуємо вигідні умови співпраці сервісним центрам з ремонту газового обладнання! У нашому каталозі ви знайдете циркуляційні насоси, розширювальні баки, азбестові прокладки та вентилятори для котлів популярних моделей та брендів.

Вгору