ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Датчик (термостат) перегріву та безпеки

Термостати перегріву та безпеки

Безпечну та коректну роботу сучасних газових котлів забезпечує автоматична система, важливими складовими елементами якої є термостати перегріву та безпеки. Ці пристрої працюють у взаємодії з електронною платою управління, надаючи їй сигнал про порушення в роботі газового опалювального обладнання. Пропоновані на продаж в цій частині каталогу інтернет-магазину "Piramida24", термостати перегріву і безпеки є аварійними датчиками, за допомогою яких система автоматики виконує своєчасне відключення котла при перегріванні теплоносія понад допустимої норми або порушенні нормального відводу димових газів.

Особливості і види запобіжних термостатів перегріву

Аварійний термостат перегріву встановлюється на вихідному штуцері основного теплообмінника котла (первинного або бітермічного). Цей датчик має контакти, які в нормальному стані замкнуті. Сам термостат включений в один ланцюг з електронною платою управління. При досягненні теплоносієм критичної температури, яка для котлів різних моделей може бути від 95 до 105°С, термостат нагрівається, його контакти розмикаються, розриваючи ланцюг. Плата управління відключає котел, видаючи повідомлення про помилку в роботі на дисплей.

Для кожної моделі газових котлів передбачені штатні термостати перегріву, що відрізняються наступними параметрами:

  • температурою спрацьовування;
  • типом датчика перегріву, який буває занурювальним, що вкручується в монтажний отвір, або поверхневим, закріпленим на трубці або штуцері;
  • видом зовнішніх електричних контактів;
  • формою та розмірами.

Датчик тяги димових газів

Встановлюваний у всіх сучасних газових котлах з природним видаленням диму, термостат димових газів, так званий датчик тяги, монтується в камері згоряння котла (у верхній його частині). Він має аналогічну термостату перегріву конструкцію та принцип дії, а спрацьовує при нагріванні від скупчення продуктів горіння, в результаті виникнення проблем з димовідводом. Для різних моделей котлів температура спрацьовування буває в межах від 65 до 85°С.

У нашому онлайн-магазині термостати перегріву та безпеки можна купити за найнижчою ціною на українському ринку. Переваги співпраці з нами:

  • великий асортимент запчастин на всі моделі котлів, які використовуються в Україні;
  • висока якість термостатів від виробників штатних оригінальних деталей;
  • надання гарантії;
  • ексклюзивні цінові пропозиції постійним клієнтам.

Замовляйте у нас термостати перегріву і безпеки недорого з доставкою по Україні! В нашому магазині також можна придбати розширювальний бак для опалення та термометр для котла за вигідною ціною

Вгору