ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Пресостат – реле тиску повітря для газових котлів

Пресостат для газового котла

Одним з найголовніших елементів захисту будь-якого сучасного побутового газового котла, що забезпечує його безпечну експлуатацію, є диференціальне реле тиску диму, яке називають пресостатом. Пресостат котла призначений для блокування роботи обладнання при порушенні видалення відпрацьованих газів і диму, які утворюються при згорянні палива. Це індивідуальний пристрій для кожної моделі опалювальної побутової техніки. В разі виходу його з ладу, він має бути замінений абсолютно ідентичним виробом, розрахованим на робочі параметри вашого котла і його конструктивні особливості.

Принцип роботи та різновиди прессостата для котла

Встановлюваний в газових котлах, пресостат – це звичайний контролер, який складається з наступних елементів:

  • корпусу із розміщеними в ньому контактами, що входять до двох різних електричних ланцюгів;
  • рухомої мембрани зі штирем, яка розділяє внутрішній простір на дві камери;
  • патрубків для створення розрядження в одній камері при роботі вентилятора, і подачі в іншу камеру відпрацьованих газів через трубки Вентурі;
  • мікроперемикача.

Пресостат для котла відрегульований так, щоби при нормальному тиску продуктів горіння та припливного атмосферного повітря замикати ту групу контактів, яка включена в загальну мережу котла, що забезпечує штатний режим його роботи – запалювання пальника і контроль полум'я.

При порушеному димовідводі, мембрана зсувається від нормального положення, впливає своїм штирем на мікроперемикач – і він розмикає робочий ланцюг, замикаючи інші контакти. Активізується аварійний режим роботи котла, а електронний блок управління, отримавши сигнал, видає повідомлення про аварію.

В котлах різних моделей встановлюють пресостати, що відрізняються:

  • розмірами і формою;
  • тиском спрацьовування;
  • кількістю контактів в кожному ланцюзі та типом мікроперемикача;
  • розташуванням перемикача (вмонтованим або зовнішнім);
  • параметрами напруги й сили струму.

Інтернет магазин “Piramida24” пропонує в асортименті пресостати газових котлів, розширювальні баки, датчики температури NTC будь-яких моделей. Бажаєте купити якісний пресостат котла в Україні за вигідною ціною? Замовте його в нашому магазині! Ми надаємо гарантію на весь товар й забезпечуємо його швидку доставку в будь-яке місто нашої країни.

Вгору