ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Реле (датчик) тиску води для котла

Реле тиску води для котла

Для газових котлів, що працюють в замкнутих системах опалення, важливим завданням автоматики безпеки є постійний контроль тиску теплоносія. Першу стадію цього контролю здійснює реле тиску води. Цей простий та невеликий за розміром пристрій контролює тиск теплоносія в момент запуску котла та при його подальшій роботі. В холодному стані обладнання тиск води в ньому має бути не менше 0,5 бар. Якщо він виявиться нижчим, датчик тиску води заблокує роботу газового котла. У цій частині каталогу інтернет-магазину "Piramida24" можна придбати датчик води до котла будь-якої моделі, використовуваної в нашій країні.

Особливості датчика води газового котла

В сучасних побутових котлах датчик (реле) тиску встановлюється в гідравлічній групі, а його контакти включені в один ланцюг з електронною платою управління. Він працює в парі з нею, а в обладнанні з автоматичним підживленням котла – і з краном підживлення.

Реле тиску води є специфічною деталлю для кожної модифікації котла, тож у різних моделях газового обладнання воно може відрізнятися наступними параметрами:

  • розмірами і формою;
  • способом підключення реле, який буває різьбовим або на кліпсі;
  • наявністю регулювання мінімального тиску спрацьовування датчика;
  • видом електричних роз'ємів.

В нашому інтернет-магазині в Києві можна купити реле тиску води та пресостат котла за найвигіднішою ціною на українському ринку. Ми продаємо якісні оригінальні чи аналоги оригінальних датчиків з гарантією та оперативною доставкою по всій Україні. У нас діють партнерські програми та ексклюзивні ціни для постійних клієнтів.

Вгору