ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Електроди для котла

Електроди для котла

До числа найбільш важливих елементів газового котла відносяться електроди. Вони є специфічними деталями для кожної модифікації цього опалювального обладнання і в різних його моделях можуть відрізнятися багатьма параметрами. Тому, при заміні будь-якого з електродів, необхідно обирати деталь, абсолютно ідентичну тій, що була встановлена виробником котла. У нашому каталозі ви знайдете електроди для котлів найбільш популярних в Україні торгових марок.

Особливості та види електродів для котла

Електроди сучасних газових котлів мають сердечник, виготовлений із хромонікелевої або нержавіючої сталі, та керамічну ізоляцію. За призначенням вони поділяються на два види:

  • електроди розпалу, які запалюють газоповітряну суміш високовольтним електричним розрядом, що надходить від блоку розпалу;
  • електроди іонізації, необхідні для контролю полум'я пальника.

У різних моделях котлів зустрічаються електроди:

  • прямі, праві чи ліві;
  • одинарні або здвоєні;
  • з монтажними кронштейнами різної конфігурації.

В інтернет-магазині "Piramida24" можна купити якісні електроди для котла будь-якої моделі за найнижчою в Україні ціною. Купуйте електроди, мембрани для газових колонок і котлів, турбіни, насоси та інші запчастини з гарантією та доставкою в будь-який регіон нашої країни!

Вгору