ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Газовий клапан для котла

Газові клапани

Невід'ємною складовою частиною автоматики безпеки сучасних газових котлів є газовий клапан, який допомагає запобігти аварійній ситуації з обладнанням і уникнути загазованості приміщення, яка може призвести до отруєння людей, що знаходяться в ньому. Газовий клапан для котла – це пристрій, що працює спільно з іншими елементами системи безпеки та припиняє подачу газу на пальник при порушенні нормального режиму роботи котла. Клапани збираються на точному, високотехнологічному обладнанні, тому розбирати їх виробником не рекомендується, а при виході з ладу потрібна лише заміна цього вузла.

Для чого потрібні газові клапани в котлах

Головне призначення газового клапана – перекривати подачу газоподібного палива, якщо має місце одне з наступних трьох порушень штатного режиму роботи обладнання:

  • згасання полум'я пальника в результаті задування або з іншої причини;
  • падіння тиску газу в магістралі нижче мінімально допустимого рівня;
  • зниження або відсутність тяги в димохідному каналі.

Крім того, в сучасному водогрійному та опалювальному обладнанні газовий клапан може виконувати ряд інших корисних функцій:

  • захищати від перегріву (у парі з датчиком, який контролює температуру теплоносія);
  • забезпечувати плавний розпал котла;
  • підтримувати режим малого полум'я пальника;
  • регулювати потужність газового обладнання.

Для кожної моделі котла передбачений свій газовий клапан, розрахований на потужність обладнання та основні параметри його роботи. Він може відрізнятися від інших подібних пристроїв формою, розмірами, типом вхідних і вихідних патрубків, що мають різьбове або фланцеве з'єднання. Тому головним критерієм вибору такого відповідального вузла, за необхідності його заміни, є точне найменування моделі котла.

В інтернет-магазині "Piramida24" пропонуються газові клапани для всіх моделей опалювальних котлів, які використовуються в Україні. Це одне з головних переваг нашого торгового майданчику, що дозволяє сервісним фірмам, які займаються ремонтом і обслуговуванням газових котлів, в будь-який момент знайти потрібну модель клапана для заміни.

Ми пропонуємо продукцію високої якості від найкращих виробників, що виготовляють оригінальні запчастини для опалювальної техніки найвідоміших брендів. У нас можна купити газовий клапан для котла за найбільш вигідною ціною на українському ринку. В асортименті також розширювальні баки, кришки равлик для насосів, вентилятори для газового котла та інші комплектуючі. Якщо ви хочете придбати такий пристрій недорого, з гарантією та доставкою по Україні – замовте його в нашому онлайн-магазині!

Вгору