ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Реле протоку води та датчики Холла

Реле протоку води та датчики Холла

У всіх двоконтурних газових котлах не передбачена одночасна робота системи опалення та контуру гарячого водопостачання. При відкриванні крана гарячої води, перекривається циркуляція теплоносія по опалювальному контуру й він перенаправляється у вторинний теплообмінник, або непрямий бойлер. Визначити момент відкриття крана системи ГВП та передати сигнал про початок циркуляції сантехнічної води платі управління роботою котла покликаний пристрій, який називається реле протоку, або датчик Холла. Існує кілька різновидів датчиків протоку води, які виконують одну функцію, але відрізняються принципом дії, розмірами та конструкцією.

Які датчики протоку води використовуються в газових котлах

У різних моделях побутових газових котлів сьогодні встановлюються наступні види датчиків протоку сантехнічної води:

  • датчик-мікровимикач гідравлічного типу: він встановлюється на корпусі триходового клапана та взаємодіє з його мембраною й штоком. За появи протоку мембрана зсувається, натискає на шток і замикає контакти датчика, сигнал від якого надходить на плату управління;
  • герконовое реле протоку, що має в своїй конструкціЇ комутаційний пристрій типу геркон і поплавок з укладеним в нього магнітом. Під дією потоку води через реле, магніт переміщується вздовж осі цього пристрою і, потрапляючи в поле дії геркона, замикає магнітним полем його контакти. Плата управління отримує сигнал – і переводить котел в режим роботи ГВП;
  • датчик Холла, що має другу назву турбіни протоку. У його конструкції є невеличка турбіна, в яку вмонтований магніт. Потік води, обертаючи турбіну, створює змінне магнітне поле, під дією якого датчик генерує електричні імпульси, що й зчитуються електронною платою управління.

Датчики Холла є найсучаснішими пристроями сканування протоку побутової води в контурі ГВП газового котла. Вони дозволяють не тільки зафіксувати момент виникнення протоку, але і з великою точністю визначити кількість води, що пропускається в контур ГВП. Це дає можливість електронним системам котла регулювати інтенсивність її нагрівання, отримуючи на виході сантехнічну воду потрібної температури.

Датчики протоку води є специфічними вузлами для кожної модифікації газового опалювального обладнання. Тому, за необхідності їх заміни, єдиним критерієм вибору є точне найменування моделі котла.

Високоякісні датчики протоку води в інтернет-магазині "Piramida24"

В даному розділі каталогу онлайн-магазину "Piramida24" представлено найбільший в нашій країні вибір пристроїв для визначення протоку води в сучасних газових котлах. У нас завжди можна купити датчики Холла, мікровимикачі та герконові реле для більшості торгових марок й моделей газового опалювального обладнання, яке експлуатується в Україні. Перевагами покупки цих запчастин в нашому магазині є:

  • бездоганна якість товару, виготовленого виробниками оригінальних запчастин для газових котлів найбільш популярних брендів;
  • найнижчі на українському ринку ціни на ці пристрої;
  • консультаційна підтримка досвідчених фахівців у виборі товару;
  • ексклюзивні умови співпраці для постійних клієнтів.

Замовляйте у нас датчики протоку води недорого, з гарантією та доставкою в межах України! В нашому магазині також можна придбати реле тиску води та розширювальні баки за вигідною ціною.

Вгору