ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Циркуляційні насоси для газових котлів

Циркуляційні насоси для систем опалення

Циркуляционные насосы для отопления частного дома — Киев, piramida24.com.uaПереміщення нагрітої води в опалювальній системі може здійснюватися і природним шляхом, без участі циркуляційного насоса. Але, в такому разі, потрібно добре прорахувати діаметри труб, і при їх монтажі витримати необхідні ухили, щоб теплоносій міг рухатися під дією тиску, що виникає при його нагріванні, по всій системі, і повертатися назад в котел. Крім того, при правильних розрахунках і чіткої збірці, система все одно може працювати з малою ефективністю, якщо тиск газу в магістралі не дозволяє нагріти теплоносій до потрібної температури, щоби створити достатній натиск. Уникнути всіх цих складнощів допомагають насоси для опалення, які входять у конструкцію практично всіх сучасних моделей газових побутових котлів з настінним способом встановлення.

Переваги котлів з циркуляційним насосом

Незважаючи на те, що газове обладнання для опалення з циркуляційним насосом має більш високу вартість, воно сьогодні надзвичайно популярне й затребуване. Це пояснюється перевагами таких агрегатів перед котлами без вбудованого насосу. Головні з них:

  • значне спрощення монтажу опалювальної системи;
  • можливість прокачувати теплоносій, нагрітий до будь-якої температури;
  • збільшення швидкості проходження води по системі від виходу нагрітого теплоносія з котла, до подачі обратки в теплообмінник для нового нагріву;
  • збереження залишкового тепла води за рахунок скорочення часу одного робочого циклу, що дозволяє швидше і з меншими витратами газового палива нагріти теплоносій до заданої температури;
  • значне підвищення ККД опалювального обладнання.

Крім того, циркуляційні насоси, що входять в конструкцію котлів, мають режим добігання – вони продовжують якийсь час працювати після відключення котла, тим самим виводячи тепло з камери згоряння. Це дозволяє уникнути температурних піків і подовжує термін служби теплообмінника.

При таких перевагах зайві витрати на придбання котла опалення з циркуляційним насосом дуже швидко окупаються, і дозволяють економити на експлуатаційних витратах весь наступний термін служби опалювального пристрою.

Циркуляційні насоси котлів: особливості та види

Головною особливістю циркуляційних насосів, які використовуються в котлах систем опалення, є індивідуальність конструкцій та параметрів для конкретної моделі опалювального обладнання. Такі вузли не є взаємозамінними та  за необхідності заміни потрібно вибирати тільки певну модель насоса, ідентичну тій, під яку була розрахована робота котла.

В котлах газових побутового призначення сьогодні встановлюють двоступеневі насоси, які мають швидкість обертання крильчатки 2500 і 2800 оборотів за хвилину, а працюють від електрики, напругою 230В. Вони знаходять застосування в одно- і двоконтурних котлах. Зазвичай це насоси з мокрим ротором, що має безпосередній контакт з теплоносієм, через що на його деталях може утворюватися накип.

На сучасному ринку запчастин представлена велика різноманітність циркуляційних насосів для систем опалення, що відрізняються по ряду важливих критеріїв:

  • продуктивності і потужності;
  • створюваному тиску рідини що прокачується;
  • габаритним розмірам і конфігурації;
  • особливостям кріплень і їх розташуванню;
  • умовам експлуатації.

У конструкції газового котла циркуляційний насос встановлюється на його гідравлічному блоці.

Продаж циркуляційних насосів за найкращими цінами в Україні

На сучасному українському ринку запчастин для побутових газових котлів присутні в асортименті циркуляційні насоси різних моделей. Але найвигідніші умови їх покупки пропонує наш інтернет-магазин "Piramida24". Ми напряму співпрацюємо з провідними світовими виробниками насосів для газових котлів відомих брендів, тому маємо можливість запропонувати найпривабливіші в нашій країні ціни на них. Ця продукція є сертифікованим аналогом оригінальних насосних вузлів, найвищої якості.

У нашому інтернет-магазині ви завжди можете купити циркуляційний насос, розширювальний бак для води, реле протоку для газового побутового котла будь-якої моделі, що використовується на території нашої країни, із отриманням гарантії на товар та його оперативною доставкою по Україні. Телефонуйте! Досвідчені фахівці магазину допоможуть правильно підібрати потрібну запчастину!

Вгору