***Графік роботи на Трійцю***
ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Електродвигуни для насосів

Електродвигуни для насосів

Циркуляційний насос, що забезпечує переміщення теплоносія в контурі системи опалення та ГВП – це важливий елемент будь-якого сучасного газового котла. Електродвигун для насоса є основним його робочим вузлом, що забезпечує обертання крильчатки з лопатями. Двигун може мати мокрий або сухий ротор, різну потужність, розміри та особливості кріплення самого двигуна до конструкцій котла, а також крильчатки й равлика насоса до нього. Це суто індивідуальна деталь для кожної моделі газового обладнання, тому електродвигун для насоса необхідно вибирати абсолютно ідентичний штатному, що встановлюється на заводі-виробнику.

Асортимент електродвигунів для насосів на piramida24.com.ua

В цьому розділі каталогу інтернет-магазину "Piramida24" виставлено на продаж двигуни циркуляційних насосів для котлів більшості брендів і моделей, які експлуатуються на території нашої країни, в тому числі:

  • італійських торгових марок Beretta і Ariston, Nova Florida, Biasi, Fondital і Ferroli;
  • Vaillant (Німеччина);
  • словацького бренду Protherm, що випускається в різних країнах Європи;
  • Saunier Duval (Франція) та інших.

Тут ви знайдете продукцію відомої датської компанії Grundfos, що спеціалізується на випуску якісної насосного обладнання для газових котлів, а також електродвигуни інших торгових марок, що встановлюються на котли найпопулярніших світових брендів.

У нашому інтернет-магазині в Києві ви можете купити оригінальні електродвигуни для насосів, а також їх якісні аналоги. Ми продаємо продукцію від кращих світових виробників і, завдяки добре налагодженим прямим зв'язкам, маємо можливість встановлювати на неї найнижчі ціни на українському ринку.

Вам потрібен якісний електродвигун для насоса недорого? Купуйте його в нашому магазині з гарантією та доставкою по Україні! Також у нас можна купити вентилятор, плату до газового котла та інші комплектуючі.

Вгору