ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Магнієві аноди для котлів

Магнієвий анод

Освіта накипу та корозія – поширена проблема практично всіх бойлерів. Висока концентрація солей, відома також як «жорсткість», стає причиною утворення твердого осаду на стінках, внаслідок чого погіршуються показники теплообміну. В результаті, відбувається недоцільне витрачання енергії та передчасне зношування водонагріваючого пристрою. Продовжити термін служби бойлера дозволить нормальний магнієвий анод.

Магнієвий анод – обов'язковий захист для бойлерів. З одного боку, деякі субстанції, розчинені у водопровідній воді, власними силами дуже негативно позначаються на зносостійкості техніки. З іншого, ще й закони фізики наближають дату вимушеної купівлі нового котла через тісну взаємодію кисню з металом та подальшу корозію. Магнієвий анод купити потрібно якраз для того, щоб уникнути таких проблем.

Магнієвий анод: види та принцип дії

Оскільки магній – куди активніший елемент, ніж метал контактної поверхні, весь кисень із води йде саме у взаємодію Космосу з анодом, а устаткування залишається у безпеці.

Перед тим, як купити магнієвий анод, необхідно переконатися, що обрана позиція відповідає моделі вашого котла. Крім різниці у розмірах, є й інші варіації:

  • елементи кріплення;
  • діаметр шпильки;
  • інші аспекти конструкції.

Найчастіше зустрічається магнієвий анод у формі стрижня. Однак, поширеність набули також інші інженерні рішення. Так, деякі магнієві аноди являють собою пластикові трубки з мікроскопічними порами, що містять гранули магнію.

Як магнієвий анод купити у Києві з доставкою по Україні

На полицях інтернет-магазину Piramida24 представлені відомі марки комплектуючих. Так, магнієвий анод можна купити під такими брендами:

  • Immergas;
  • Hermann;
  • Italtherm;
  • Fondital;
  • Нова Florida.

Ми співпрацюємо лише з найкращими виробниками, репутація яких підкріплена довгостроковою офіційною гарантією на товари. Привабливі ціни, акції та програми лояльності, а також зручна доставка по країні стануть запорукою ефективної співпраці та вашого спокою.

Вибір вузькоспеціалізованого професійного обладнання є непростим завданням, особливо в умовах здійснення дистанційної покупки. Однак центр обслуговування клієнтів інтернет-магазину «Піраміда 24» усуває цю проблему та гарантує правильний підбір необхідних комплектуючих та запчастин. Дзвоніть або замовляйте зворотній дзвінок, а наші менеджери нададуть кваліфіковані відповіді на будь-які питання, що стосуються магнієвих анодів та обладнання для водонагрівання будь-якої складності.

Вгору