ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Датчик температури для котла, NTC датчик

NTC датчики температури

Автоматична система, що відповідає за безпеку роботи газового котла, не може обійтися без датчиків температури, що вимірюють величину нагріву теплоносія в конкретний момент. У сучасних котлах, що працюють на газовому паливі, найбільшого поширення набув датчик температури NTC, що являє собою термічний резистор з негативним температурним коефіцієнтом – це відображено в абревіатурі назви типу цього датчика (Negative Temperature Coefficient). Це означає, що опір резистора знаходиться в зворотній (негативній) залежності від температури його нагріву. Чим вона вища, тим менше опір, що відбивається на величині електричного сигналу.

Різновиди температурних датчиків NTC

Датчик NTC температури води в контурі газового котла встановлюється зазвичай на виході з теплообмінника. Він буває різних видів й характеристик, а в кожній моделі котла, передбачена установка певної моделі датчика. Сьогодні застосовуються такі види цих вимірювальних пристроїв:

  • занурювальні, що вимірюють температуру теплоносія при безпосередньому контакті з ним, або накладні, які встановлюються на вихідний патрубок котла;
  • датчики опалення або системи гарячого водопостачання;
  • датчики з різним опіром (найбільш поширені давачі температури що мають опір 10 кОм при 25°С, який при нагріванні падає до нуля).

В цьому розділі каталогу інтернет-магазину "Piramida24" ви знайдете датчики NTC для будь-якої моделі газового опалювального обладнання, що експлуатується в Україні. Конкурентні переваги нашого магазину:

  • найбільший вибір датчиків на українському ринку;
  • висока якість товару від кращих виробників;
  • гарантія на ваше придбання;
  • допомога професіоналів в підборі товару.

У нас ви можете купити датчики температури NTC, термостати перегріву та безпеки за найнижчою в Україні ціною, з доставкою в будь-яке місто нашої країни.

Вгору