ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Вентилятори для газових котлів

Вентилятори для газових котлів

Нормальну роботу газового котла можна забезпечити лише за умови постійного припливу до пальника свіжого атмосферного повітря, що сприяє більш якісному згорянню газу, та своєчасного видалення продуктів згоряння з камери. Вирішення цих важливих завдань конструкторами газового обладнання покладено на вентилятор для котла. Як і інші запчастини для такої відповідальної техніки, вентилятор для газового котла є індивідуальним вузлом для кожної моделі та торгової марки. Тому, за необхідності заміни, обирати потрібно пристрій, абсолютно ідентичний вузлу, встановленому на заводі-виробнику.

✅ Вентилятори для котлів: види та особливості експлуатації

Вентилятор до котла є важливим елементом конструкції обладнання з закритою камерою згоряння. При цьому можуть встановлюватися такі два види вентиляторів, що відрізняються способом вирішення основного завдання - відведення чадного газу й забезпечення якісного згоряння палива:

  • вентилятор надуву (нагнітальний), або турбіна для котла, що служить для подачі чистого повітря в камеру згоряння та витиснення з неї відпрацьованих газів у комин;
  • витяжний вентилятор, який, відкачуючи з камери згоряння продукти горіння, створює в ній розрядження, що сприяє надходженню туди зовнішнього повітря під атмосферним тиском.

У різних моделях побутових газових котлів сьогодні використовуються вентилятори декількох видів, що відрізняються один від одного за цілим рядом параметрів. Вони можуть бути:

  • різної потужності (від 35 до 80 Вт) і продуктивності (до 10 м. куб. на годину);
  • в корпусі з алюмінієвого сплаву або оцинкованої сталі;
  • з турбіною, встановленою на підшипнику кочення або на втулці ковзання.

В процесі експлуатації вентилятора до котла необхідно періодично проводити його технічне обслуговування, що полягає в змащуванні мастильними матеріалами підшипникового вузла, а також промиванні лопастей, що знизить ризик виходу з ладу цього відповідального вузла. Ознаками виходу його з ладу є відсутність обертання лопастей при подачі струму або припинення роботи котла, що супроводжується появою попередження про помилку на панелі управління.

Купити вентилятор для котла в Україні

Кращім торговельний майданчиком для покупки вентилятора газового котла в Україні є інтернет-магазин “Piramida24”. Наші конкурентні переваги:

  • великий вибір запчастин, що представляють собою сертифіковані аналоги оригінальних пристроїв, які не поступаються за якістю штатним деталям;
  • найнижчі ціни на українському ринку;
  • допомога досвідчених фахівців у виборі товару;
  • надання гарантії на будь-яку запчастину;
  • вигідні умови співпраці для постійних клієнтів.

У нас можна вигідно купити вентилятор для котла, розширювальний бак та інші запчастини з доставкою в будь-яке місто нашої країни.

Вгору