ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Запобіжний клапан для котла

Запобіжні та повітряні клапани

Деталі й вузли, що забезпечують нормальну роботу та безпечну експлуатацію, є невід'ємною частиною будь-якого газового котла. До таких елементів належать запобіжний і повітряний клапан. Наявність цих важливих деталей в конструкції газового водогрійного обладнання сприяє його безаварійній роботі та подовжує термін служби основних елементів конструкції. Запобіжні клапани розраховуються на певні робочі параметри конкретної моделі газового котла, які є для неї суто індивідуальними деталями, що потрібно враховувати при їх заміні, якщо в цьому виникла потреба.

Клапан запобіжний: конструкція і принцип дії

Зривний клапан, або запобіжний захищає конструкції котла від розриву при виникненні в системі високого тиску. Він встановлюється на вхідному вузлі в гідравлічній групі, являючи собою різновид запірної арматури для труб, що складається з наступних частин:

  • корпусу, виготовленого з латуні, який має три отвори – вхідний, зливний і закритий пробкою, яка є упором для запірного механізму;
  • штока з пружиною, що впирається одним кінцем в пробку;
  • мембрани, закріпленої на другому кінці штока, і в нормальному стані замикаючої вхідний отвір в клапан.

При перегріві теплоносія, в замкнутому контурі підвищується тиск – і під його натиском мембрана відсувається всередину клапана, стискаючи пружину й відкриваючи шлях теплоносія до зливного отвору. Кількість води в системі зменшується, її тиск приходить в норму, що дозволяє пружині випростатися, замикаючи мембраною вхід в клапан.

У різних моделях газових котлів встановлюють запобіжні клапани, розраховані на максимальний тиск 3, 7 і 8 бар.

Повітряний клапан газового котла

Повітряний клапан служить для спуску повітря з системи. Він встановлюється в районі циркуляційного насоса або теплообмінника. Основні його частини:

  • циліндричний корпус з поплавковою камерою;
  • голчастий випускний клапан;
  • поплавок з важелем управління випускним клапаном.

Повітряний клапан встановлюється вертикально, а нижня частина його поплавкової камери заповнюється теплоносієм. У нормальному положенні поплавець знаходиться вгорі камери, а важіль, закріплений на ньому, замикає випускний клапан. При появі повітря в системі, воно поступово витісняє воду з камери поплавця. Поплавок опускається і, впливаючи на важіль, відкриває вихідний отвір для повітря.

Такі клапани бувають розбірними і нерозбірними, з латунним або полімерним корпусом.

В цьому розділі каталогу інтернет-магазину “Piramida24” представлено широкий вибір якісних, сертифікованих аналогів оригінальних запобіжних клапанів для газових котлів всіх торгових марок, які експлуатуються в нашій країні. Ми пропонуємо допомогу досвідчених фахівців у виборі товару та найвигідніші на українському ринку ціни на повітряний або зривний клапан до котла. Телефонуйте  й замовляйте! Ми гарантуємо швидку доставку товару по Україні.

У нашому магазині також можна придбати крани підживлення котла за вигідною ціною.

Вгору