ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Кришки равлик для насосів

Кришки равлик для насосів

Циркуляційний насос – один з найважливіших елементів сучасних газових котлів. Він забезпечує рух нагрітого теплоносія в системі опалення, підвищуючи ККД обладнання та спрощуючи його монтаж. Сьогодні в котлах встановлюють відцентрові насоси з мокрим ротором, основними вузлами яких є голова (робоча частина) і задня частина, або равлик, що представляє собою кришку, всередині якої відбувається контакт лопастей робочого колеса насоса з теплоносієм. Кришки-равлик для насосів є суто індивідуальними деталями для кожної моделі цього пристрою.

Кришки-равлик для насосів: види та особливості конструкції

У насосах, що встановлюються сьогодні на побутових газових котлах, використовуються задні кришки, виготовлені з чавуну або термостійкого пластику. У кожної моделі насосів вони мають свою форму, розміри і розташування вузлів кріплення, які з'єднують їх з основною частиною насосного вузла.

Залежно від моделі котла, в кришці-равлику для насоса можуть бути передбачені монтажні отвори для приєднання різних комплектуючих:

  • запобіжного клапана;
  • манометра або термоманометра;
  • реле тиску води;
  • розширювального бака.

Необхідність в заміні кришки-равлика насоса може виникнути при утворенні в ній тріщини, причиною чого може стати промерзання обладнання або механічний вплив.

Придбати цю деталь насоса для газового котла будь-якого бренду і моделі, що експлуатується в Україні, найкраще в нашому інтернет-магазині "Piramida24". Ми пропонуємо сертифіковані аналоги оригінальних кришок-равликів для насосів гарантовано високої якості за найбільш вигідною ціною на українському ринку запчастин зі швидкою доставкою їх в будь-який регіон нашої країни. В асортименті також електродвигуни для насосів та інші запчастини до котлів. Телефонуйте – ми допоможемо підібрати потрібну деталь!

Вгору