Мережа компанії в 2019 році зростає неймовірно швидкими темпами!

В кінці 2018 року, компанією було прийнято рішення не тільки збільшити асортиментний ряд обладнання та запчастин, що продаються через інтернет-магазин, але і збільшити свою присутність в регіонах, відкриваючи власні магазини в містах України.

З початку року, для комфорту наших покупців, почали роботу 7 нових магазинів на території України. До кінця року планується відкрити ще 3 магазини в таких містах як: Одеса, Харків, Дніпро.
Завдяки цьому клієнти компанії «Піраміда24» можуть отримати професійну консультацію, побачити товар своїми очима і придбати його.

У 2019 нашими послугами вже скористалися тисячі клієнтів, десятки тисяч замовлень максимально швидко доставлені покупцям по всій Україні.

І ось, 26 липня 2019 р продана 100-тисячна деталь в місті Львів!
Щасливим покупцем 100-тисячний деталі став - сервісний інженер Глашкін Сергій Костянтинович.
Компанія «Піраміда24» рада привітати Сергія Костянтиновича з цією знаменною покупкою. А також з великим задоволенням дарує йому подарунок - газову колонку Sakura.

Сотні сімей довірили нам затишок і комфорт в своєму будинку. Ми це цінуємо і намагаємося індивідуально підходити до кожного запиту нашого клієнта. Ми чітко розуміємо, що дрібниць у нашій роботі не буває, а тим більше, коли починається опалювальний сезон і наші клієнти чекають від нас оперативності та якості.

Ми дякуємо всім за виявлену довіру до нашої компанії!