Понад 100 тисяч проведених ремонтів і 100 тисяч українських сімей, які довірили свій комфорт магазину «Piramida24» - такими є наші показники за перші 8 місяців поточного року.

Сьогодні в країні працює 7 наших роздрібних магазинів. В цьому році ми плануємо відкрити свої магазини в Одесі, Харкові та Дніпропетровську. Ми ростемо і збільшуємо асортимент товару, пропонуючи найвигідніші і конкурентні ціни нашим клієнтам. Повноцінний факт на сьогоднішній день - ми допомогли 100 тисячам українських сімей заощадити їх сімейні бюджети, купивши у нас запасні частини при ремонті своїх домашніх настінних котлів та колонок.

 

Доступність, першокласний сервіс і якість товару - наші пріоритети. Саме тому, напередодні нового сезону 2019/2020, команда «Piramida24» провела опитування серед наших клієнтів. З 09 по 13 вересня, наш call center провів опитування більш 80 сервісних інженерів, які є клієнтами магазинів «Piramida24». Ми хотіли дізнатися: «які результати принесла їм в поточному році співпраця з« Piramida24 ». І ось деякі з відповідей:

 

Ступка Олег (Павлоград):

«Мої клієнти більше не відмовляються від ремонту! Ціни на запчастини «Піраміди» низькі, якість відмінна, а це значить, що в разі поломки не потрібно міняти котел. Іноді вартість запчастин у інших продавців досягає 2/3 вартості нового котла! Тепер вигідніше замінити несправну деталь, купивши її у «Піраміди»

 

Марущенко Костянтин (Славута):

«Як тільки я почав працювати з запчастинами« Піраміди », у мене значно збільшилася кількість замовлень. Я вважаю причиною цього конкурентні ціни на запчастини, які пропонує «Піраміда». Мій робочий день зараз триває по 10-12 годин. Для мене це означає хороший заробіток. »

 

Яковець Сергій (Лубни)

«Котли стали безпечнішими. Замовити нову деталь в магазині «Піраміди» - це швидко і доступно за ціною. Раніше я запаював пробої в теплообмінниках, відновлював датчики, ремонтував вентилятори котлів, щоб зменшити витрати своїх клієнтів. Але з моменту початку роботи з «Пірамідою», запчастини для моїх клієнтів стали доступними і необхідність у відновленні несправних деталей відпала сама собою. Та й відремонтована запчастина небезпечна. З мого досвіду, довго вона не служить - все одно, клієнти згодом змушені купувати нову деталь »

 

Москаль Владислав (Кропивницький)

«Більше не потрібно довго тримати в запасі запчастини і використовувати гроші з власного сімейного бюджету. Будь-яку деталь можна замовити на сайті «Піраміди» і отримати її у відділенні Нової Пошти на наступний день. Чекаю відкриття вашого магазину в нашому місті! »

 

Івченко Павло (Ярмолинці)

«Величезний плюс - демократичні ціни. Раніше вартість покупки оригінального теплообмінника легко доходила до 4000-5000 гривень і це було дуже важко для моїх клієнтів, тому ремонти відкладалися на невизначений термін. А тепер можна купити такий же теплообмінник у «Піраміди» за 2000 гривень, при цьому його якість нічим не відрізняється від оригіналу. «Піраміда» дає можливість економити сімейні бюджети моїм клієнтам, люди охоче погоджуються на заміну комплектуючих, а я маю багато замовлень і моє завантаження по сервісу розписано на тиждень вперед ».

 

Івченко Валерій (Рава-Руська).

«Взагалі я займаюся сервісом тільки останній рік. До цього, майже 20 років я монтував системи опалення, знайомий з котлами всіх марок. Але висока конкуренція на ринку монтажу та зменшення обсягу робіт з кожним роком змусили мене перейти в сферу сервісних робіт. І я не шкодую! Особлива удача, я вважаю, що знайшов вас на ринку запчастин, як надійного і стабільного продавця. У вас найнижчі ціни і найширший асортимент запчастин, які дозволяють мені заробляти на їх продаж і пропонувати клієнтам конкурентні ціни »

 

Дякуємо за ваші відгуки!

Кожен день «Piramida24» працює для вас. Ми забезпечуємо роботою і гарантуємо відмінну якість і своєчасну доставку товару. З нами завжди вигідно і комфортно.