Для нашого проекту ПІРАМІДА24 рік, що минає, був багатим на події та здобутки. Нові пройдені етапи нашого шляху, ще більше задоволених клієнтів і сімей, забезпечених теплом в будинку - ось те, що ми з гордістю представляємо нашими досягнення за 2019 рік.

В першу чергу ми раді, що наша компанія стала більше - багато осіб приєдналися до нашого проекту і ми вдячні їм за це. Працівники складу, оператори колл-центру, продавці в магазинах, регіональні менеджери, аналітики, фахівці CEО просування нашого інтернет магазину - в тому числі завдяки їм, ми покращили свої позиції на українському ринку. Також ми працюємо над новими і перспективними напрямками діяльності, про які скоро повідомимо нашим клієнтам.

Наших клієнтів стало більше в 3,5 рази, якщо порівнювати з 2018 роком. Цей приріст - оцінка нашої роботи, роботи всієї нашої команди. І ми вдячні кожному нашому клієнту, хто приєднався до проекту ПІРАМІДА24 в поточному році - ми Вас не підведемо!

Для швидкого виконання замовлень ми відкрили ще 5-ть нових магазинів ПІРАМІДА24, в яких наші клієнти, можуть отримати і отримують, необхідні їм запасні частини, без додаткових витрат на доставку і без втрати часу на очікування. Освоєння нових міст триває, і ми в майбутньому році порадуємо наших клієнтів і навіть здивуємо, темпом нашої появи в регіонах країни.

Цього року наш асортимент розширився майже на 1500 позицій запасних частин і комплектуючих. Сюди входять, такі складні пристрої, як термостати і програматори, так і прості, але необхідні - картриджі, клапани, втулки, крани підживлення та інше. Кожна деталь відібрана вручну нашими фахівцями центрального офісу в Києві і вивчена інженерами наших магазинів перед надходженням у продаж. Багато із запчастин, які раніше були важкодоступним дефіцитом в Україні, тепер, завдяки прямим поставкам із заводів з'явилися в нашому портфелі, за найкращими цінами.

У поточному році, завдяки злагодженій роботі нашого відділу поставок, налагоджені контакти з 19 новими заводами, всі з яких спеціалізуються на виробництві запчастин для газових котлів та колонок.

В 2019 році нашими клієнтами стали понад 2000 сервісних інженерів, з усіх великих і малих населених пунктів нашої країни. Саме це є нашою найбільшою гордістю - кожен задоволений клієнт для нас, це знак якості і, що не менш важливо, доказ того, що наша праця приносить не тільки успіх всім, хто співпрацює з нами, але і користь нашому суспільству.

На 20 грудня 2019 року нами було продано, в поточному році, 201 400 деталей. Це грандіозний показник для нас і ми раді, що більше 200 000 українських сімей вирішили свої технічні проблеми, зі своїми котлами, завдяки нашій роботі, завдяки нашим клієнтам, основна частина яких сервісні інженери.

Ми з нетерпінням і радістю чекаємо 2020 рік, який обов'язково принесе нам ще більше успішних справ, а Вам, наші дорогі клієнти, від проекту ПІРАМІДА24 - більш кращий сервіс, ще більший вибір запасних частин, і звичайно - завжди найкращі ціни в Україні.