ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Запчастини для газових котлів Protherm

Запчастини для газових котлів Protherm ("Протерм")

Одним з провідних постачальників газової опалювальної та водогрійної техніки на український ринок є компанія Protherm (Словаччина), що входить в німецький концерн Vaillant Group. На сьогоднішній день вона випускає більше 95 найменувань водогрійного обладнання, в тому числі настінні і підлогові побутові газові котли, що працюють за класичною технологією або інноваційні конденсаційні агрегати. Це сучасне обладнання, яке відрізняється якістю і надійністю. Запчастини для газових котлів Protherm потрібні для заміни зношених деталей з метою підтримки обладнання в справному та безпечному стані. У цій частині каталогу запчастин "Протерм" ви знайдете потрібну деталь для котла будь-якої моделі цього бренду.

Типові несправності котлів Protherm і запчастини для їх усунення

Побутовий газовий котел - непросте і відповідальне обладнання, яке працює на вибухонебезпечному паливі. Підтримка його в справному стані є запорукою вашої безпеки і довговічності водогрійного агрегату. Регулярно необхідно виконувати технічне обслуговування котлів із заміною зношених комплектуючих або деталей, що використали свій ресурс, адже велика частина з них функціонує в напруженому режимі під впливом води і високих температур. До характерних несправностей котлів Protherm, для усунення яких можуть знадобитися запчастини, слід віднести:

  • накип на теплообміннику: його необхідно прочищати, оскільки накип перешкоджає нагріву теплоносія, а для досягнення ним потрібної температури, автоматика збільшує полум'я пальника, що може призвести до прогорання теплообмінника, викликавши необхідність в його заміні;
  • засмічення датчиків - далеко не кожен з них підлягає відновленню;
  • протікання крана підживлення, викликане його частим використанням.

Проводити технічне обслуговування та ремонт котла, визначати необхідність заміни запчастини для газових котлів "Протерм" може тільки сертифікований фахівець. А ось купити потрібний вузол ви можете і самі в нашому інтернет-магазині, що обійдеться вам значно дешевше, ніж в інших точках продажів.

Купити запчастини на котел "Протерм" на piramida24.com.ua 

В інтернет-магазині Piramida24 представлені в асортименті запчастини "Протерм" для котлів серій "Ведмідь", "Рись","Гепард","Ягуар" та інших. Тут ви знайдете будь-яку деталь, включаючи:

  • теплообмінники бітермічні, первинні і вторинні;
  • крани підживлення;
  • датчики NTC і протоку;
  • триходові клапани;
  • картриджі триходових клапанів і інші запчастини.

Купуючи у нас запчастини до газовоих котлів "Протерм", ви отримуєте не тільки комплектуючі оригінальної якості або їх сертифікований аналог за найвигіднішою ціною в Україні, а й допомогу досвідчених фахівців з підбору потрібної деталі або вузла. Телефонуйте і купуйте запчастини Protherm недорого, з гарантією і доставкою по всій країні!

Вгору