ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Запчастини для газових котлів Hermann

Запчастини для газових котлів Hermann

Індивідуальне опалення за допомогою газових котлів сьогодні широко поширене в Україні. Серед інших популярних марок, в нашій країні користується попитом італійське водонагрівальне обладнання бренду "Hermann". Котли цієї торгової марки відрізняються великим набором корисних функцій, надійністю, зручністю і простотою в експлуатації. Подібне обладнання вимагає регулярного технічного обслуговування, а з часом і ремонту, для чого можуть знадобитися запчастини на "Hermann". У нашому інтернет-магазині, в Києві можна купити запчастини для газових котлів "Hermann" будь-яких моделей.

Кращі запчастини на котел "Hermann"("Херман") в Україні

Асортимент запчастин на газовий котел "Hermann" досить широкий, що пояснюється різноманітним модельним рядом обладнання цього бренду. Сьогодні на території України експлуатуються котли "Херман" двох видів: димохідні, версії Е і турбовані SE. Вони випускаються потужністю від 23 до 32 кВт, і можуть бути обладнані одним або двома теплообмінниками, а деякі моделі - вбудованими бойлерами. Природно, що конструкція таких котлів і комплектуючі до них, індивідуальні для кожної моделі.

Сьогодні в активній експлуатації знаходяться наступні серії настінних газових котлів "Hermann":

  • Habitat 2 (модифікація застарілої серії Habitat) - це найпопулярніші побутові котли, які мають невеликі габарити, і обладнані мідним бітермічним теплообмінником;
  • Micra 2, двоконтурні котли економ класу, що мають два роздільних теплообмінника - це одна з останніх серій;
  • Thesi - нова розробка італійських конструкторів, яка прийшла на зміну обладнання серії SuperMicra. Котли цієї модифікації мають потужний вторинний теплообмінник і масу корисних функцій; 
  • Eura Top - серія котлів елітного класу з міні бойлером на 3,2 л;
  • SuperMaster Inox котли VIP класу, обладнаними вбудованим бойлером на 60 л.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір запчастин до газових котлів "Hermann" різних серій і модифікацій, де представлені різноманітні вузли і комплектуючі: від теплообмінників і плат управління, до електродів контролю полум'я, розпалу й іонізації, і комплектів електропідключення. Все це - оригінальні запчастини для котлів, або їх сертифікований аналог. Ми пропонуємо:

  • запчастини на газові котли "Hermann" за найкращою ціною в Україні;
  • консультації фахівців з вибору потрібної деталі або вузла;
  • зручні умови покупки і оплати.

Телефонуйте і замовляйте якісні запчастини для котлів "Hermann" недорого, з наданням гарантії і швидкою доставкою по країні !

Вгору