***Графік роботи на Трійцю***
ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Бітермічні теплообмінники

Бітермічні теплообмінники

Усе більшої популярності останнім часом набувають двоконтурні газові котли, які здійснюють нагрів теплоносія в системі опалення та води для сантехнічних потреб. Таке обладнання оснащують одразу двома теплообмінниками: первинним для опалення та вторинним для ГВП, або ж одним поєднаним бітермічним теплообмінником. Сучасні газові котли з одним вузлом теплового обміну мають більш просту конструкцію, оскільки в них відсутній триходовий клапан і регулююча арматура. Вони коштують на 10-15% дешевше, при цьому, втрачаючи в ККД лише 1-2%. У цій частині каталогу інтернет-магазину "Piramida24" представлено бітермічні теплообмінники для більшості котлів, використовуваних в Україні.

Особливості конструкції бітермічних теплообмінників

Головною особливістю бітермічних теплообмінників є поєднання в одному корпусі двох контурів: опалювального і ГВП. Нагрівання теплоносія та побутової гарячої води відбувається в камері згоряння котла, але при цьому неможливо змішування цих двох середовищ, оскільки кожне з них циркулює в теплообмінному вузлі в своєму надійно ізольованому контурі. Це досягається оригінальною конструкцією «труба в трубі», яка передбачає:

 • наявність зовнішньої труби овального перетину з металу, який має гарну теплопровідність, частіше з міді або її сплаву з алюмінієм;
 • розташування всередині зовнішньої труби полого замкнутого профілю зі складним поперечним перерізом витягнутої ромбовидної форми;
 • надійний контакт внутрішньої трубки з зовнішньої трубою в 3-4 точках дотику по всій їх довжині, що досягається за допомогою пайки.

В результаті, утворюється ізольована внутрішня порожнина для побутової води і кілька порожнин між стінками внутрішньої та зовнішньої труби для теплоносія. З метою збільшення площі теплообміну, на поверхні зовнішньої труби пайкою або пресуванням прикріплені пластини.

Як працює бітермічний теплообмінник

Головним принципом функціонування двоконтурних котлів є можливість одноразової роботи лише одного з контурів. У випадку з бітермічними теплообмінниками це відбувається наступним чином:

 1. при перекритому крані гарячої води полум'я пальника розігріває стінки зовнішньої труби, які передають тепло теплоносію;
 2. завдяки контакту між стінками зовнішньої і внутрішньої труб, одночасно нагрівається і трубка ГВП;
 3. при відкритті крана гарячої води, припиняється циркуляція в системі опалення, а розігрітий теплоносій, спільно з уже нагрітими стінками внутрішнього контуру, передає тепло побутовій воді, що тече у внутрішній порожнині.

Купити бітермічний теплообмінник на piramida.com.ua

Теплообмінник – це суто індивідуальний вузол для кожної моделі опалювального обладнання. Тому за необхідності його заміни потрібно вибирати пристрій, абсолютно ідентичний штатному. У нашому інтернет-магазині є широкий асортимент бітермічних теплообмінних вузлів, серед якого ви напевно знайдете відповідний вузол для вашого котла. Ми пропонуємо нашим клієнтам:

 • високоякісні оригінальні чи аналоги оригінальних теплообмінників;
 • гарантію на весь товар;
 • допомогу досвідчених фахівців у виборі потрібної моделі;
 • найдоступніші ціни на українському ринку;
 • вигідні умови співпраці для сервісних центрів.

Якщо вам потрібен бітермічний теплообмінник – купуйте його недорого та з доставкою по Україні в інтернет-магазині “Piramida24”! В асортименті також пластинчаті теплообмінники популярних виробників.

Вгору