ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Пластинчастий теплообмінник

Пластинчастий теплообмінник

Високою популярністю сьогодні в Україні користуються двоконтурні котли, які затребувані для індивідуальних систем опалення та нагріву води санітарного призначення. Таке обладнання може оснащуватися одним бітермічним теплообмінником або двома водонагрівальними вузлами. Один з них (первинний) гріє воду для опалювального контуру, а другий (вторинний) – для контуру ГВП. В ролі вторинного теплообмінника в сучасних двоконтурних котлах застосовується пластинчастий теплообмінник. У цій частині каталогу інтернет-магазину «Piramida24» представлено пластинчасті теплообмінники практично для всіх експлуатованих сьогодні в нашій країні моделей газових котлів.

Теплообмінники пластинчасті: особливості конструкції і види

Вторинні теплообмінники пластинчастого типу, якими оснащуються сьогодні побутові газові котли, мають досить складну конструкцію і принцип роботи.

Теплообмінник пластинчастий може мати різну кількість пластин, які, розташовуючись паралельно, утворюють ізольовані один від одного порожнини, герметичність яких забезпечує гумове ущільнення.

Санітарна вода, яку потрібно нагріти, і теплоносій надходять в теплообмінник, переміщуючись назустріч один одному. Обидві середовища протікають через свої ізольовані секції, розташовані по черзі. При цьому тепло від води, нагрітої в первинному теплообміннику, через тонкі пластини передається воді системи ГВП.

Пластинчасті теплообмінники забезпечують велику продуктивність і швидке нагрівання води, чому часто їх називають швидкісними. У них можуть використовуватися пластини двох видів: з технічно м'яким і технічно жорстким рифленням. Залежно від принципу дії вони бувають:

  • одноходовими;
  • багатоходовими;
  • двоконтурними.

Для кожної моделі газового котла теплообмінник є вузлом індивідуальним.

Купити пластинчастий теплообмінник на piramida24.com.ua

Найбільш вигідно придбати пластинчасті теплообмінники для газових котлів можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо клієнтам:

Крім того, у нас можна купити пластинчастий теплообмінник недорого, за вигідною ціною, із гарантією та швидкою доставкою.

Вгору