***Графік роботи на Трійцю***
ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Запчастини до котлів Vaillant (Вайлант)

Запчастини до котлів Vaillant («Вайлант»)

Газове опалювальне обладнання торгової марки Vaillant вже багато років популярне в нашій країні. Його випускає німецька компанія Vaillant Group, яка є визнаним лідером у області технологій опалення в світі. Побутові газові котли цього бренду відрізняються якістю та надійністю, але вони працюють під впливом високої температури та в напруженому режимі, що сприяє зносу цілого ряду вузлів й деталей, які періодично потребують заміни. Саме тому запчастини до котла «Вайлант» завжди затребувані. В цьому розділі каталогу інтернет-магазин Piramida24 надає можливість придбати запчастини до котлів «Вайлант» у Львові та Києві за найвигіднішою ціною в Україні.

Асортимент запчастин до котлів «Вайлант» на piramida24.com.ua

У нашому інтернет-магазині представлені комплектуючі та вузли для котлів Vaillant найпопулярніших в Україні моделей:

  • настінних одноконтурних агрегатів традиційного типу: AtmoTEC Plus VU, TurboTEC Plus VU з можливістю підключення зовнішнього водонагрівача непрямого нагріву для підготовки гарячої води;
  • двоконтурних котлів: TurboTEC Plus/Pro VUW, AtmoTEC Plus/Pro VUW, TurboMAX Plus/Pro і AtmoMAX Plus/Pro класичного типу, з примусовим і природним відводом продуктів згоряння;
  • конденсаційних котлів EcoTEC Plus/Pro, які забезпечують економну витрату палива за рахунок використання тепла газів, що відводяться.

За такого розмаїття видів і моделей котлів, асортиментний ряд запчастин до них – досить широкий. У нас ви можете придбати також комплектуючі, найбільш схильні до зносу:

  • реле та датчики температури, тиску та протоку води в контурі ГВП;
  • запобіжні клапани та крани підживлення;
  • триходові клапани, картриджі й електроприводи до них;
  • вентилятори для турбованих котлів;
  • теплообмінники первинні та вторинні;
  • ручки управління та інші деталі.

Для вибору запчастини необхідно знати точне її маркування та характеристики, зазначені в інструкції. Визначати необхідність заміни та підбирати відповідну деталь може тільки сертифікований фахівець. Всі запчастини для газових котлів доступні в каталозі на нашому сайті.

Якщо вам потрібні якісні запчастини до котла Vaillant у Львові, Києві та інших містах нашої країни – купіть їх на piramida24.com.ua! Ми пропонуємо лише оригінальні деталі до обладнання цього німецького бренду або їх сертифікований аналог. Замовляйте запчастини до котлів «Вайлант» з гарантією та швидкою доставкою по Україні!

Вгору