ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Запчастини для газових котлів Saunier Duval

Запчастини для газових котлів Saunier Duval ("Сеньйор Дюваль")

В цій частині каталогу інтернет-магазин Piramida24 пропонує купити запчастини на котел "Сеньйор Дюваль" в Україні. Опалювальне обладнання торгової марки Saunier Duval випускає французька компанія з одноіменною назвою, що входить в концерн Vaillant Group. Саме вона випустила перший настінний двоконтурний котел і агрегат з примусовим відводом продуктів згоряння. Котли цього бренду відрізняються високою функціональністю, надійністю і якістю. Але і для них потрібно регулярно проводити технічне обслуговування, вчасно усуваючи дрібні поломки, для чого може знадобитися заміна окремих деталей і вузлів. Тому запчастини до котлів "Сеньйор Дюваль"постійно затребувані.

Запчастини для котлів Saunier Duval в Києві на piramida24.com.ua 

Підбір потрібної запчастини для заміни, що вийшла з ладу або виробила свій ресурс деталі (вузла) газового котла - відповідальне та  непросте завдання. Для цього потрібно знати точне найменування моделі устаткування, адже всі комплектуючі опалювальної техніки мають індивідуальні розміри, форму та інші параметри для кожної модифікації котла. Сьогодні українські користувачі експлуатують такі моделі побутових газових котлів Saunier Duval:

  • Themacondens F24 - конденсаційні двоконтурні котли з високим ККД до 107%;
  • ThemaClassic - котли, що працюють за традиційною технологією, із закритою (моделі F25 і F30H-MOD) і відкритою камерою згоряння (С25 і С30);
  • Isotwin С30 і F30H-MOD - агрегати, в конструкції яких передбачені два гідроакумулятора на 42 л для побутових потреб;
  • Isofast З 35 Е-А і F 35 E H-MOD - котли з новітніми розробками від компанії Saunier Duval, включаючи наявність дистанційного, програмованого радіотермостату.

Купуйте будь-які запчастини для газових котлів Saunier Duval всіх цих моделей в нашому інтернет-магазині!

До переваг їх купівлі саме у нас можна віднести:

  • відмінну якість оригінальних комплектуючих або їх сертифікованих аналогів від кращих виробників деталей і вузлів для брендового опалювального обладнання;
  • найвигідніші ціни на українському ринку;
  • ексклюзивні пропозиції для постійних клієнтів;
  • допомогу у виборі товару досвідчених фахівців;
  • надання гарантії.

Замовляйте запчастини "Сеньйор Дюваль" недорого і з оперативною доставкою по Україні!

Вгору