ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Запчастини до котлів Junkers/Bosch

Запчастини до котлів Junkers/Bosch

Опалювальне газове обладнання німецького бренду Junkers/Bosch, що випускається компанією Bosch Thermotechnik GmbH, вважається одним з найвідоміших і затребуваних у світі. Побутові газові котли «Юнкерс» користуються великим споживацьким попитом і в Україні. Незважаючи на надійність та високу якість, це обладнання повинно проходити щорічне обслуговування для підтримки працездатності та безпеки. Тому запчастини до котла «Юнкерс» можуть знадобитися у Львові, Дніпрі, Києві, Одесі та інших містах нашої країни при проведенні планових профілактичних процедур або екстреного ремонту, для заміни зношених деталей та вузлів, а також комплектуючих, що відпрацювали свій ресурс.

Якісні деталі та вузли на газовий котел «Юнкерс»

Модельний ряд котлів Junkers/Bosch включає настінні та підлогові агрегати з одним або двома контурами, а також обладнання конденсаційного типу. З огляду на те, що запчастини до будь-якого газового котла мають суто індивідуальну конструкцію, розміри, форму, особливості підключення та робочі параметри, їх асортимент доволі широкий. При виборі потрібної деталі для заміни тієї, що вийшла з ладу, звертайте увагу на точне маркування моделі котла та купуйте виріб, абсолютно ідентичний тому, що був встановлений заводом-виробником!

Інтернет-магазин Piramida24 в цій частині каталогу пропонує запчастини до котлів «Юнкерс» у Львові та Києві, включаючи:

  • теплообмінники;
  • кришки циркуляційних насосів;
  • вентилятори для агрегатів з примусовою тягою;
  • датчики NTC і протоку;
  • крани підживлення;
  • ручки управління та інші деталі.

Якщо вам потрібні запчастини на газовий котел «Юнкерс» в Україні – замовте їх на piramida24.com.ua. Основні наші переваги:

  • широкий асортимент запчастин різного призначення для будь-яких моделей котлів Junkers;
  • висока якість деталей та вузлів: ми продаємо оригінальні запчастини, а також їх сертифіковані аналоги, виготовлені виробниками, що випускають штатні комплектуючі для подібного обладнання;
  • найвигідніша та найпривабливіша ціна на українському ринку;
  • допомога досвідчених фахівців з вибору потрібної деталі.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами для отримання консультації з будь-якої деталі та купуйте запчастини до котлів «Юнкерс» у Львові, Одесі, Харкові, Києві та інших містах недорого, із гарантією та швидкою доставкою по Україні!

Вгору