ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Запчастини для газових котлів Demrad

Запчастини для газових котлів Demrad ("Демрад")

Газові побутові двоконтурні котли торгової марки Demrad випускає компанія Turk DemirDokum Fabrikalari A.S. з Туреччини, яка є частиною найбільшого холдингу Кос Holding - обладнання цього бренду поставляється в 38 країн світу. Котел "Демрад", запчастини до якого пропонує інтернет-магазин Piramida24 в цьому розділі каталогу - це економічне, надійне і безпечне обладнання, що зробило його популярним і затребуваним в Україні. Запчастини на газовий котел "Демрад" необхідні для заміни зношених деталей і виконання планових і позапланових ремонтів.

Запчастини для котлів "Демрад" в інтернет-магазині Piramida24

Газовий котел - обладнання підвищеної небезпеки, що працює на вибухонебезпечному паливі. Його обслуговування і ремонт можуть виконувати тільки фахівці, які мають відповідний сертифікат, лише професійний майстер може визначити необхідність заміни будь-якої деталі або вузла. При експлуатації котлів "Демрад" такі запчастини найчастіше вичерпують свій ресурс:

  • крани підживлення, які служать для заповнення системи теплоносієм;
  • триходові клапани, що розподіляють потоки теплоносія в двоконтурних котлах з двома теплообмінниками; 
  • датчики, манометри і термоманометри;
  • вентилятори, є відповідальним вузлом, що забезпечує відведення продуктів згоряння.

При нерегулярній чистці і тривалій експлуатації котла, може знадобитися і заміна прогорівшого теплообмінника. 

Всі ці, як і будь-які інші запчастини для котлів "Демрад", купуйте недорого в нашому інтернет-магазині! Ми продаємо деталі і вузли оригінальної якості, а також їх сертифіковані аналоги за найвигіднішою в Україні ціною, з доставкою по країні і гарантією. Телефонуйте - і наші досвідчені фахівці допоможуть підібрати потрібну деталь для котла Demrad! 

Вгору