ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Запчастини і комплектуючі к газовим котлам Baxi

Запчастини і комплектуючі до газових котлів Baxi

Одним з найбільших європейських виробників газових котлів є італійська компанія "Baxi S. p. A.", що входить в холдинг "BDR Thermea". Її продукція займає провідне місце на ринку Великобританії та Німеччини, Франції та Італії, Іспанії та Нідерландів. Вона успішно продається більш ніж в 70 країнах світу, включаючи Україну. Комплектуючі для котлів "Baxi" потрібні для заміни деталей, що вийшли з ладу, або виробили свій ресурс. Інтернет-магазин "Piramida24", в Києві пропонує купити запчастини для котлів "Baxi" будь-якої моделі, що експлуатується в нашій країні, за вигіднішою ціною, ніж у офіційних дилерів. 

Каталог запчастин на котел "Баксі" від "Piramida24"

Будь-яка запчастина на котел "Baxi" є унікальною, має свої розміри  і робочі характеристики. Щоб визначити, чи підходить вона для заміни вийшовшого з ладу аналогічного елемента конструкції або вузла, необхідно знати точне маркування газового обладнання, і артикул штатної деталі, встановленої заводом виробником.

В цьому розділі каталогу наш інтернет-магазин представляє в асортименті запчастини до газових котлів "Baxi", які можуть знадобитися при техобслуговуванні або для усунення різних несправностей. До типових поломок котлів цього бренду відносяться:

  • неможливість запалити котел, причиною чого може бути вихід з ладу трансформатора розпалювання, газового клапана або елементів системи безпеки, наприклад прессостата; 
  • низька температура нагріву теплоносія або сантехнічної води, що може бути пов'язано з поломкою елементів триходового клапана;
  • неточність в показаннях датчиків;
  • перегрів обладнання та інші.

Визначити необхідність заміни деталей котла може тільки фахівець, який має сертифікат на право виконання робіт з ремонту та обслуговування газового обладнання.

Якщо вам потрібні для заміни запчастини та аксесуари для котлів "Baxi", купуйте їх в нашому інтернет-магазині! Ми пропонуємо великий вибір якісних оригінальних запчастин для газових котлів "Баксі"  або їх сертифіковані аналоги. Весь список запчастин для підлогових газових котлів доступний в нашому каталозі. Замовляйте їх в нашому магазині недорого, з гарантією і швидкою доставкою по Україні!

Вгору