ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Запчастини для газових котлів Westen

Запчастини для газових котлів Westen ("Вестен") 

На території України експлуатуються газові котли різних брендів, в тому числі популярної торгової марки Westen, що випускається відомим європейським виробником - компанією Baxi з Італії. Газове обладнання відрізняється підвищеним рівнем небезпеки через специфічні властивості використовуваного палива, тому вимагає щорічного профілактичного обслуговування. При його проведенні може виникнути необхідність заміни окремих деталей і вузлів, тому запчастини для газових котлів Westen постійно затребувані. Асортимент їх досить широкий через різноманіття моделей котлів цієї марки і унікальності кожної деталі для агрегатів різних модифікацій. Запчастини для котлів Westen можна купити в інтернет-магазині Piramida24.

Запчастини для котлів Westen Pulsar 240 Fi і інших моделей в Україні

Модельний ряд газової опалювальної техніки італійського бренду Westen досить широкий, включаючи в себе підлогові, настінні і конденсаційні котли з одним або двома контурами, природною або примусовою тягою. Найбільш популярні в нашій країні газові котли Westen наступних моделей:

  • серії Pulsar D14-24 Fi, 1.140-240 Fi - турбовані агрегати, Pulsar D24i - димохідне обладнання. Тут представлені одно- і двоконтурні моделі з роздільними теплообмінниками;
  • серії Quasar (моделі D 24I і D 24Fi), призначеної для використання в умовах багатоквартирного будинку. Відмінною особливістю котлів цього модельного ряду є наявність бітермічного теплообмінника;
  • серії Star Digit 24I, 240Fi, 1.240Fi, 240i- Fi - це котли підвищеної комфортності з максимальним  функціоналом.

У нас можна придбати різні запчастини для всіх цих моделей газових котлів Westen. Ми пропонуємо тільки якісні оригінальні деталі і вузли або їх сертифіковані аналоги, виготовлені кращими виробниками штатних комплектуючих для брендового обладнання. Наші головні конкурентні переваги:

  • широкий вибір комплектуючих, де можна підібрати запчастину до котла будь-якої модифікації;
  • найнижчі ціни на українському ринку;
  • консультація досвідчених фахівців з підбору потрібної деталі або вузла;
  • оперативна обробка замовлення.

Купуйте запчастини для газових котлів "Вестен" в інтернет-магазині Piramida24, з гарантією і доставкою по Україні!

Вгору