ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Запчастини до котлів Viessmann (Вісман)

Запчастини до котлів Viessmann («Вісман»)

Котли опалення від компанії Viessmann Group з Німеччини користуються високим попитом в Україні. Ця популярність обумовлена їх доступною ціною, надійністю та пристосованістю до експлуатації в умовах нестабільної електричної напруги та частих перепадів тиску газу в трубопроводі. З огляду на напружені умови роботи такого обладнання, запчастини до котла «Вісман», які необхідні для заміни зношених комплектуючих або тих, що відробили свій ресурс, досить затребувані. Інтернет-магазин Piramida24 надає можливість купити запчастини до котлів «Вісман» будь-яких моделей у Львові, Одесі, Дніпрі, Києві та інших містах України.

Запчастини до котлів «Вісман» у Львові та Києві від інтернет-магазину Piramida24

Найбільш частими причинами виходу з ладу побутових газових котлів бренду Viessmann є:

  • помилки при їх монтажі, що трапляється доволі часто, коли обладнання встановлюється та запускається не сертифікованим фахівцем;
  • жорстка вода, що містить велику кількість солей: через неї в теплообміннику утворюється накип, який призводить до прогорання цього вузла;
  • порушення в експлуатації котла;
  • нерегулярне проведення технічного обслуговування (з метою профілактики воно повинно виконуватися щороку).

До найбільш затребуваних запчастин для котлів «Вісман» можна віднести датчики NTC, температури та протоку, термометри та термоманометри, крани підживлення та вентилятори для турбованих агрегатів.

Всі ці, а також будь-які інші деталі та вузли для опалювального обладнання цього німецького бренду можна придбати в нашому інтернет-магазині за найнижчою ціною в Україні. Ми продаємо тільки сертифіковані запчастини для котлів «Вісман» у Львові та Києві – оригінального походження або їх аналог, – з гарантією та доставкою в будь-який регіон країни!

Вгору