ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК
0
Мій кошик
Укр
Порівняти
Добавте товар у список порівнянь
Бажання
Додайте товари в бажання

Запчастини до котлів Immergas (Імергаз)

Запчастини до котлів Immergas («Імергаз»)

Серед популярного в Україні опалювального обладнання представлені газові котли італійського бренду Immergas – якісні та надійні агрегати, що відрізняються сучасним дизайном і використанням технічних інновацій при розробці та виробництві. Таке складне устаткування, що працює на вибухонебезпечному паливі, вимагає проведення щорічного профілактичного обслуговування з заміною елементів безпеки та деталей, які відпрацювали свій ресурс. Запчастини до котла Імергаз потрібні для проведення техобслуговування, поточних та позапланових ремонтів. Їх широкий асортиментний ряд обумовлений різноманітністю моделей котлів цього бренду, а також унікальністю комплектуючих для кожної з них.

Асортимент запчастин до котлів «Імергаз» на piramida24.com.ua

У цій частині каталогу нашого інтернет-магазину представлені запчастини на котли «Імергаз» наступних видів і моделей:

  • одноконтурні котли, що працюють за традиційною технологією: Mini Nike X і Mini Eolo X;
  • двоконтурні агрегати традиційного типу з двома теплообмінниками або одним бітермічним теплообмінним вузлом, з відкритою чи закритою камерою згоряння: Mini Nike, Nike Star, Zeus, Avio, Eolo Mythos, Eolo, Mini Eolo та інші;
  • одноконтурні конденсаційні котли серії Victrix Х / Superior TOP Х;
  • конденсаційні двоконтурні котли моделей Hercules Condensing, Hercules Solar, Victrix Superior, Victrix та інших.

Замовляючи запчастини до котла «Імергаз» у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не тільки оригінальні деталі та вузли (або їх сертифікований аналог гарантовано високої якості) за вигідною ціною, але й допомогу фахівця з вибору потрібної деталі. Ми надаємо гарантію на будь-які комплектуючі «Immergas», а також забезпечуємо їх доставку по всій Україні!

Вгору